Personal Talent dla Pracownika

Coaching

ZADZWOŃ

WYŚLIJ CV

WYŚLIJ CV

Pomagam odnaleźć cel i go osiągnąć

Zobacz, w jaki sposób

Dla kogo jest coaching? Dla każdego, kto chce zmiany w swoim życiu i jest gotowy wyjść z miejsca, w którym czuje się sfrustrowany, przytłoczony, zagubiony - a w zamian chce czuć się spełniony, doceniać siebie oraz żyć i pracować w zgodzie z własnymi wartościami.

Czasami żyjemy w ograniczeniu swoimi przekonaniami lub opiniami innych ludzi. Nie wierzymy w siebie; nie możemy osiągnąć tego, czego pragniemy; nie możemy porozumieć się z niektórymi osobami lub naprawić relacji. Nasze przekonania o sobie, postawy, światopogląd – mogą wspierać lub hamować.

Czasami też nie wiemy, dokąd chcemy dojść. Nie potrafimy nazwać lub doprecyzować naszych celów, są mgliste. Zmiana jest trudna. Chcemy jej, ale po drodze tracimy cel z oczu.

Czy wiesz, co u Ciebie stoi na przeszkodzie, aby mieć satysfakcjonujące i wartościowe życie?

 

Moim zadaniem podczas sesji jest pomóc Ci znaleźć umiejętności, talenty                 i wartości, które masz i które będą mocnym fundamentem w Twoim życiu. Będę wspierała Cię w stworzeniu  bardziej obiektywnej perspektywy na daną sprawę, sytuację, problem – z którym przychodzisz. Pomogę Ci zdemaskować błędne przekonania               i kłamstwa o sobie samym. Znajdziesz rozwiązanie, poznasz siebie i zobaczysz, jaką      jesteś wartościową osobą.

 

Podczas pierwszej sesji wyjaśniam, czym jest coaching, czego można, a czego nie należy się po nim spodziewać. Masz okazję sprawdzić, czy to dobra metoda dla Ciebie. Omawiamy obszary do pracy, określamy wzajemne oczekiwania oraz zasady naszej relacji – takie jak poufność czy otwartość.Typowy proces coachingowy to zwykle kilka (5–10) sesji trwających od 45 minut do 1,5 godziny. Sesje odbywają się w odstępach czasowych (zwykle co 3 – 5 tygodni).

Sesje mogą odbywać się podczas osobistych spotkań, jak również przy wykorzystaniu telefonu lub Skype’a. 

Skontaktuj się ze mną!

Napisz!

DLA PRACODAWCY

DLA PRACOWNIKA

REKRUTACJE

WSPARCIE HR

EMPLOYER BRANDING

TESTY KOMPETENCJI

DORADZTWO KARIERY

COACHING

WYŚLIJ CV

TESTY KOMPETENCJI

WSZELKIE TREŚCI ZASTRZEŻONE.  |  GDAŃSK 2018  | 

PROJEKT I REALIZACJA:

PARTNER:

ZADZWOŃ:  tel. kom. 510 983 400

NAPISZ:  kontakt@personaltalent.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI >>

SPRAWDŹ NA:

SPRAWDŹ NA: