ZADZWOŃ

WYŚLIJ CV

Czego możesz dowiedzieć się z własnych błędów

Gdy ciągle masz poczucie winy z powodu jakiegoś błędu i oskarżasz siebie – znajdź czas i w spokoju odpowiedz na te pytania. Myśl o teraźniejszości, o tym, co teraz dzieje się w Twoim życiu – np. o jakimś jednym lub dwóch ważnych wydarzeniach.

 

  • .Czego dowiedziałeś się o sobie? (np. co jestem, a czego nie jestem w stanie tolerować w zachowaniu innych osób; jestem kreatywna w poszukiwaniu nowych rozwiązań; trudno jest mi szczegółowo rozpisać plan działania; nie chcę prosić innych o pomoc mimo że byłoby to potrzebne itd.).
  • Jak możesz zmienić swoje zachowania, żeby w przyszłości czuć się lepiej w podobnych sytuacjach? (np. poprosić innych o pomoc, dać sobie więcej czasu przed podjęciem decyzji, popatrzeć na daną sprawę z różnych punktów widzenia itd.).
  • Jakie niezauważone do tej pory części Ciebie spotkałeś dzięki błędowi/ porażce?

 

Krótko mówiąc: daj sobie prawo do błędu i prawo do satysfakcjonującego życia. Świętuj sukcesy ze znajomym, ciesz się życiem, kochaj siebie, bądź wyrozumiały i empatyczny. Daj sobie i innym przestrzeń do rozwoju, eksperymentowania, błędów, udzielaj informacji zwrotnej. Żyj!

 

O tym, że masz prawo do błędów przeczytasz także tutaj

 

 

06 sierpnia 2020

WYŚLIJ CV

ROZWÓJ FIRMY

ROZWÓJ OSOBISTY

REKRUTACJE

WSPARCIE HR

EMPLOYER BRANDING

TESTY KOMPETENCJI

DORADZTWO KARIERY

COACHING

WYŚLIJ CV

TESTY KOMPETENCJI

WSZELKIE TREŚCI ZASTRZEŻONE.  |  GDAŃSK 2018  | 

PROJEKT I REALIZACJA:

PARTNER:

ZADZWOŃ:  tel. kom. 510 983 400

NAPISZ:  kontakt@personaltalent.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI >>

SPRAWDŹ NA:

SPRAWDŹ NA: