Personal Talent dla Pracownika

Doradztwo kariery

ZADZWOŃ

WYŚLIJ CV

WYŚLIJ CV

Skontaktuj się ze mną!

Napisz!

Pomagam zaplanować karierę

Zobacz, w jaki sposób

Doradztwo kariery pomaga być skutecznym na rynku pracy oraz umożliwia poznanie własnych zasobów: cech, umiejętności, mocnych stron, preferencji oraz kompetencji osobistych i zawodowych. 

W trakcie konsultacji na początku wykorzystuję metody coachingowe. Określam Twoje zasoby: mocne strony, cechy osobowości, umiejętności, kompetencje zawodowe i osobiste. Następnie zastanowimy się nad Twoimi preferencjami zawodowymi, oczekiwaniami i tym, co sprawia Ci radość, a także za co cenią Ciebie inni, w jakiej sprawie zwracają się do Ciebie po pomoc. Po tym pierwszym, przygotowawczym etapie zbierzemy już sporo informacji, dzięki którym będziemy mogli zaplanować Twoją dalszą drogę zawodową. Wyznaczymy cel,

a następnie rozpiszemy jakie kroki po kolei wykonać, by do niego dotrzeć.

Ustalimy jakiej wiedzy bądź umiejętności potrzebujesz, by zrealizować cel oraz w jakim środowisku, wśród jakich ludzi, w jakim miejscu chcesz pracować. Zbadamy też możliwe trudności i bariery (wewnętrzne i zewnętrzne) jakie mogą się pojawić i przygotujemy się na ewentualność ich wystąpienia. Po tym coachingowym etapie następuje etap ekspercki w trakcie którego pracujemy nad CV, listem motywacyjnym i dobrym przygotowaniem się do rozmowy kwalifikacyjnej

Proces doradztwa kariery składa się zazwyczaj z 2-3 sesji (niekiedy wystarcza jedna sesja), w zależności od tematyki, z którą zgłasza się Klient.


Jeśli z kolei wiesz już, co chcesz robić, a masz zwykłe, operacyjne trudności z napisaniem skutecznego CV, listu motywacyjnego lub chcesz dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, to również zapraszam na konsultacje. W takiej sytuacji wystarcza zwykle jedno spotkanie, by problem został rozwiązany.

DLA PRACODAWCY

DLA PRACOWNIKA

REKRUTACJE

WSPARCIE HR

EMPLOYER BRANDING

TESTY KOMPETENCJI

DORADZTWO KARIERY

COACHING

WYŚLIJ CV

TESTY KOMPETENCJI

WSZELKIE TREŚCI ZASTRZEŻONE.  |  GDAŃSK 2018  | 

PROJEKT I REALIZACJA:

PARTNER:

ZADZWOŃ:  tel. kom. 510 983 400

NAPISZ:  kontakt@personaltalent.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI >>

SPRAWDŹ NA:

SPRAWDŹ NA: