Poznaj mnie bliżej

O mnie

Moją pasją jest

rozwijanie potencjału ludzi i firm.

Nazywam się Anna Bartoszewicz - Pajka. Stworzyłam agencję doradztwa personalnego Personal Talent, aby pomóc firmom znaleźć dobrych specjalistów, zbudować zgrane zespoły oraz dobry wizerunek jako pracodawcy. Wspieram również ludzi w osiąganiu celów oraz rozwoju zawodowym i osobistym, szczególnie w sytuacji zmiany w życiu (awansu, poszukiwanie nowej pracy, zmiany ścieżki kariery).

 

Mój życiorys jest nieszablonowy, to więcej niż HR – budowałam organizacje i zespoły od podstaw, rekrutowałam specjalistów i managerów, zajmowałam się marketingiem i PR, zarządzałam wielomilionowymi projektami. Jestem managerką i praktykiem w zarządzaniu ludźmi, rozwijaniu kompetencji pracowników i talentów oraz wspieraniu menadżerów w procesach HR. Doświadczenie zdobyłam pracując w różnych firmach: korporacji, organizacji pozarządowej i MŚP - dzięki czemu wiem, jak bardzo ludzie w organizacji wpływają na funkcjonowanie biznesu. To konkretna wiedza, sprawdzona w działaniu. 


Teraz wykorzystuję te doświadczenia  i realizuję projekty dot. zarządzania zasobami ludzkimi - HR, coachingu, doradztwa kariery i employer brandingu. Ważne są dla mnie działania zgodne z faktycznymi potrzebami, a nie podążanie za chwilowymi modami w branży. 

 

Lubię towarzyszyć ludziom w rozwoju, patrzeć jak zmieniają perspektywę, jak rozkwitają i dojrzewają, jak spotykają samych siebie.

 

 

 

ZADZWOŃ

WYŚLIJ CV

WYŚLIJ CV

Skontaktuj się ze mną!

Napisz!

Jestem absolwentką studiów magisterskich i podyplomowych: Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Zarządzania Projektami i Public Relations. Także - dyplomowanym coachem z certyfikatem Franklin University, dyplomowanym doradcą zawodowym oraz certyfikowanym konsultantem narzędzia DISC D3™.


Na co dzień współpracuję z konsultantami i ekspertami z różnych branż i środowisk, którzy uczestniczą w realizacji specjalistycznych projektów z obszaru HR.


W pracy stosuję trzy podstawowe zasady:

 

- świadczę usługi na wysokim poziomie, 

- pracuję uczciwie i w sposób partnerski nad każdym projektem,

- dbam o dobre relacje.

 

Zapraszam do współpracy. 

DLA PRACODAWCY

DLA PRACOWNIKA

REKRUTACJE

WSPARCIE HR

EMPLOYER BRANDING

TESTY KOMPETENCJI

DORADZTWO KARIERY

COACHING

WYŚLIJ CV

TESTY KOMPETENCJI

WSZELKIE TREŚCI ZASTRZEŻONE.  |  GDAŃSK 2018  | 

PROJEKT I REALIZACJA:

PARTNER:

ZADZWOŃ:  tel. kom. 510 983 400

NAPISZ:  kontakt@personaltalent.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI >>

SPRAWDŹ NA:

SPRAWDŹ NA: